Blog > Komentarze do wpisu
Benny Bunny na Panfu!

Dzień dobry Pandy!

Dziś rano odwiedził nas tajemniczy gość, którego zobaczyłam płynącego na statku w stronę naszej wyspy. Wiecie już kto to? Zgadza się, to Benny Bunny, czyli Królik Benek!!! :D :D Witamy ponownie na Panfu Benku! Bardzo nam jest miło znów Cię tu gościć!

Witam wszystkich! Mnie też jest bardzo miło tu być! Bardzo lubię waszą wyspę i Pandy. Miałem przypłynąć nieco wcześniej, jednak byłem tak zajęty malowaniem jajek na pokładzie statku, że nie przypilnowałem steru i statek popłynął w drugą stronę! Ale najważniejsze, że już jestem i przywiozłem nawet ze sobą kilka kur, żeby jajek nam na Wielkanoc nie zabrakło!

Hehe, jesteś bardzo zapobiegawczy Benku! A powiedz nam, skąd dokładnie przypłynąłeś?

Z Wyspy Wielkanocnej, oczywiście. W zeszłym roku poznałem na Panfu rybaka, który mi opowiedział o tej wyspie. Z taką nazwą, aż się prosiło, żebym ją odwiedził! :) Wyobrażałem sobie wyspę pełną wielkich jajek wielkanocnych i królików! Jak tam dotarłem okazało się, że nic z tych rzeczy i tak naprawdę mieszkańcy nie obchodzą nawet Świąt Wielkanocnych! Wyspa nosi taką nazwę, dlatego że została odkryta w drugi dzień Wielkanocy przez Holenderskich żeglarzy! Ale było tam tak przyjemnie i pięknie, a mieszkańcy okazali się bardzo sympatyczni, więc uznałem, że tam na trochę zostanę. Miałem tam w końcu spokój, aby przygotować się do kolejnych świąt i opracować nowe techniki malowania jajek wielkanocnych! Odkryłem nawet farbę, która sprawia, że jajka są niewidzialne! Tegoroczne polowanie na pisanki zapowiada się więc pasjonująco!

Ojej! Ale niewidzialne jajka? Czy to nie będzie trochę zbyt trudne dla naszych Pand? Świetnie znają naszą wyspę i na pewno uda im się znaleźć wiele ukrytych pisanek, ale niewidzialne jajka??

A kto powiedział, że Wielkanocne Polowanie na Jajka to bułka z masłem? Trzeba się postarać, żeby otrzymać nagrody! ;) Ale jestem pewien, że wszyscy sobie świetnie poradzą! Wystarczy być czujnym i mieć nosa! I to dosłownie, ponieważ obawiam się, że kilka jajek nie przetrwało tej długiej podroży i zgniło… A wszyscy wiemy jak nieprzyjemny jest zapach zgniłego jajka! Ale przywiozłem ze sobą także pewne złote jajo, które dostałem w prezencie od pewnego Szejka z Bliskiego Wschodu. Sądzę, że jest bardzo cenne! Jednak nie wiem, gdzie je zawieruszyłem,  w tym całym bałaganie… Pewnie jest wśród innych pisanek. Być może znajdziecie je, w czasie polowania!

Czekam na Was drogie Pandy w stadninie koni! Wytłumaczę Wam zasady tegorocznego Wielkanocnego Polowania na Jajka i nawet dam Wam kilka wskazówek! ;) Do zobaczenia!

Benek już pokicał dalej hihi! A więc, nie ma na co czekać! Idźcie przywitać Królika Benka w stadninie i rozpocznijcie polowanie na pisanki!

max_ella_benny_page001

Pozdrawiamy Pandy, które spotkaliśmy dziś na serwerze Bollywood u Benka! I oczywiście pozdrawiamy wszystkie inne Pandy na Panfu! :) Do zobaczenia!
Ella, Max i Królik Benek

czwartek, 01 kwietnia 2010, demkam

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: